Włochaty problem

Włosy w niektórych miejscach stanowią nie lada problem wielu osób, a przede wszystkim kobiet. Chcą one, by ich ciała wyglądały zawsze bardzo pięknie i ponętnie. W związku z tym, dążą do minimalizacji zbędnego owłosienia ciała. Mogą tego dokonać za pomocą wielu technik. Najbardziej popularną pozostaje cały czas golenie, jednak coraz więcej z nich szuka sposobu, który zapewni upragniony efekt na długo. Czy to czas, kiedy spełnią się ich oczekiwania?

Trwały efekt
Najbardziej pożądany jest oczywiście trwały efekt. Golenie uciążliwego owłosienia może zabierać bardzo dużo czasu, dlatego ludzie szukają możliwie jak najtrwalszego rozwiązania. Na szczęście, nie muszą się dłużej o to martwić. Depilacja laserowa Szczecin jest czymś, na co czekało bardzo wiele osób. Jest to rodzaj depilacji, który trwale usuwa owłosienie. Dzieje się to za pomocą wiązki lasera. Energia skumulowana w wiązce działa na melaninę zawartą w ludzkich włosach. Jest to barwnik, który odpowiada za kolor włosów czy oczu. Energia po kontakcie z nim zamienia się w termiczną, przez co dochodzi do unicestwienia cebulki oraz korzeni danego włosa. W związku z tym, nie może on ponownie wyrosnąć. Chociaż efekt jest trwały zabieg ten najczęściej trzeba wykonać kilkukrotnie. Niestety, cena wzrasta wraz z ilością powtórzeń. Chcąc zadbać o trwałe usunięcie włosów jest to cena, którą warto ponieść.

Gdzie przeprowadzić zabieg?
Najczęściej są one przeprowadzane w salonach kosmetycznych. Zabiegu dokonuje się przez miejscowe zbliżenie urządzenia wytwarzającego wiązkę lasera do owłosionego rejonu. Urządzenie powoli posuwa się po skórze niwelując włosy. Zabieg może być lekko nieprzyjemny jednak nie można powiedzieć, że jest bolesny. Szukając odpowiedniego salonu, warto skorzystać z pomocy internetu. Najlepiej przeczytać opinie o danych salonach kosmetycznych. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce na przykład hasło „depilacja laserowa szczecin” aby znaleźć listę stron, na których można przeczytać takie informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>